Hakkımızda : 1999 yılında İstanbul’da kurulan Bilmak  Mühendislik kapı numarası ihtiyaçlarınızda ideal bir çözüm merkezi haline gelmiştir. Sadece  kapı numarası ve posta kutusu numarası alanında mühendislik  bir çalışma başlatmış ve kısa bir zamanda kapı numaraları satışında en üst seviyeleri yakalamıştır.

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti esas alınarak gerçekleştirdiği işlerle müşterilerine büyük güven aşılamıştır. Güven eksenli yürütülen işler neticesinde şirketin müşteri portföyü sürekli artmış ve piyasasındaki liderlik iddiasını güçlendirmiştir.

Bünyesindeki Makina  Mühendisi ve Elektronik Mühendisi teknik kadrosuyla kapı numarası ihtiyaçlarınız için Türkiye ve Dünya çapında çalışmalar yapmaktadır. Dünyadaki yeni kapı numara çeşitlerini ve posta kutusu numara çeşitlerini eş zamanlı olarak ülkemizde de hizmetinize sunmak için dünya genelinde kapı numaraları alanında öncü firmalarla temas halindeyiz.

Vizyonumuz:

Kapı numarası alanında müşterilerimiz için Türkiye ve Dünya genelinde estetik ve ömürlük ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunarak,  kendini sürekli yenileyen  marka bir şirket olmaktır.

Misyonumuz:

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden,  müşteri ihtiyacına uygun kapı numaralarını yüksek kalite standartlarında zamanında teslim eden, çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnuniyet sahibi müşteri kitlesi oluşturmaktır.

” KAPI NUMARASI ÇÖZÜM MERKEZİ “

hakkimizda