Yapışkanlı Kapı Numarası Saten

yapışkanlı kapı numarası saten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapışkanlı Kapı Numarası Saten

5 cm yüksekliğinde  yapışkanlı numaralar ve harflerdir. Üzerine kaliteli saten kaplama yapılmıştır. Ambalajındaki kalın silikon bantlarla yapıştırılır. Yapışkanlı kapı numarası saten ve diğer ürünlerimiz  çok  kaliteli  malzemeden üretilmiştir. O nedenle yüzeyleri çok temiz, üründe zamanla sararma ve solma olmaz. Suya, neme, yıkama ve silmelere karşı tam dayanıklı, ömürlük rakamlar ve harflerdir.

Kapı NumarasıYapışkanlı Kapı Numarası SatenYapışkanlı Kapı Numarası Saten
Yapışkanlı Kapı Numarası SatenYapışkanlı Kapı Numarası SatenYapışkanlı Kapı Numarası Saten
Yapışkanlı Kapı Numarası SatenYapışkanlı Kapı Numarası SatenYapışkanlı Kapı Numarası Saten

Yapışkanlı kapı numaralarımız ve harflerimiz kaliteli malzemelerden üretildiği için  zamanla sararma ve  yüzeyinde bozulmalar oluşmadığı için gönül rahatlığı ile ürünlerimizi alıp ve kullanabilirsiniz. Çelik kapı, posta kutuları, kat numaraları ,oda numaraları, masa numaraları, dolap numaraları, kabin numaraları, okullar, fabrika dolapları, market raf ve dolapları gibi birçok alanda kullanılan yapışkanlı kapı numarası saten ve harf üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve  yapışkanlı kapı numarası ve harflerimiz sarı, saten ve krom renklerinden oluşmaktadır. Oldukça uygun fiyatları sebebi ile her firmanın ilk tercihi oluyoruz .


Ürünlerimiz ambalajındaki kalın silikon bantlarla yapıştırılır.  Bu durum vida gibi montaj gerektiren işlemler ile zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize zaman kazandırarak vaktinizi daha iyi kullanmanız için ideal olacaktır. Ürünlerimizin yapışkanlığı çok iyidir. Sıcak ve soğuk havalara karşı belli oranda esneyen ürünler kullandığımızdan dolayı hava şartlarına bağlı olarak yapışkanlı numara ve  yapışkanlı harflerin gerilerek yüzeyden çıkma ve sarkma gibi sorunlar yaşanmaz. Yapışkanlı kapı numaralarımız ve harflerimiz kaliteli malzemelerden üretildiği için  zamanla sararma ve  yüzeyinde bozulmalar oluşmadığı için gönül rahatlığı ile ürünlerimizi alıp ve kullanabilirsiniz. Çelik kapı, posta kutuları, kat numaraları ,oda numaraları, masa numaraları, dolap numaraları, kabin numaraları, okullar, fabrika dolapları, market raf ve dolapları gibi birçok alanda kullanılan yapışkanlı kapı numarası saten ve harf üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve  yapışkanlı kapı numarası ve harflerimiz sarı, saten ve krom renklerinden oluşmaktadır. Oldukça uygun fiyatları sebebi ile her firmanın ilk tercihi oluyoruz .

Tüm ürünlerimizi uygun fiyat, kaliteli ve zamanında siz değerli müşterilerimize teslim edilir.